Blog

Kahramanmaraş İmplant Tedavisi

Kahramanmaraş İmplant Tedavisi

Kahramanmaraş implant günümüz dünyasında insankın kendi dişlere en çok benzeyen ve kullanılan bir yöntemdir. İmplant işlemi uygulanan dişler, diğer işlemler olan ; protez ve geleneksel köprü işlemlerine göre daha iyi yiyecekleri çiğneme ve konuşma imakanı sunmaktadır.

Kahramanmaraş Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi

Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi hizmeti Kahramanmaraş'ta, ağız içindeki tüm yumuşak ve sert dokular ile beraber, çene kemiği ve çevre dokuları ilgilendiren tüm hastalıkların teşhisi ve tedavisini içeren uzmanlık dalıdır.
Ağız, diş, çene cerrahisinin çalışma sahası,

Kahramanmaraş Diş Beyazlatma

Kahramanmaraş Diş beyazlatma kozmetik bir işlemdir. Diş beyazlarma işleminde kullanılan jellerin ve cihazın kalitesi dişleri sağlıklı bir biçimde beyazlatmak için son derece önemlidir. Diş yüzeyine uygulanmakta olan hidrojen peroksit oksidasyon reaksiyonu ile renklenmeye sebep olan molekülleri serbest hale geçirir.

Kahramanmaraş 20'lik Diş Çekimi

20 yaş dişleri, 3. büyük azı dişi olarak adlandırdığımız dişlerdir. Alt ve üst çenede sağ ve solda birer tane olmak üzere toplam dört tanedir. Genellikle 18-24 yaş arası ağızda görünür hale geldiklerinden 20 yaş dişi olarak adlandırılırlar.

Maraş - Kanal Tedavisi

Kahramanmaraş Kanal tedavisi, diş çürüğünün pulpa adını verilen dişte bulunan sinir ve kan damarlarının olduğu bölüme doğru ilerleyen anlarda, pulpa dokusunun bulunduğu yerden çıkarılarak içinde bulunan sinir kanallarının vücut ile uyumlu olan dolgu materyalleri ile doldurulması işlemidir.